Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

O nas

Od 15 lat profesjonalnie zajmujemy się wspomaganiem jednostek służby zdrowia w szeroko rozumianym obszarze IT. Jako specjaliści doskonale zdajemy sobie sprawę, że aktualna wiedza z zakresu przepisów prawa i nowości sprzętowych jest niezbędna w naszej działalności. Nasi konsultanci regularnie uczestniczą w warsztatach i szkoleniach organizowanych nie tylko przez krajowe podmioty, ale również międzynarodowe korporacje takie jak IBM czy Microsoft.

Nad prawidłowością prowadzonych przez nas projektów czuwa sztab wykształconych i dobrze przygotowanych do pełnienia swoich funkcji pracowników oraz tematycznie zaangażowany dział prawny.

Zaczynaliśmy od wdrożeń w szpitalach w Poznaniu i Wielkopolsce, dzisiaj mamy klientów w całym kraju.

Rozwój rynku nie pomija służby zdrowia a w życie co chwile wchodzą nowe regulacje, dlatego opieka informatyczna nad taką placówką jak szpital jest procesem ciągłym, wymagającym regularnego dostosowania do rzeczywistości. W tym celu nasi konsultanci często przeprowadzają analizy i audyty, zapewniający tym samym poczucie bezpieczeństwa obsługiwanym jednostkom.

Rozwiązaniem, które od lat wdrażamy i które zapewnia ciągłość pracy szpitala w części związanej z opieką nad pacjentem jest ESKULAP. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na integrowanie ESKULAPA z systemami typu ERP, wspomagającymi pracę części administracyjnej.

INFORMACJA - BIURO NIECZYNNE 11.05.2018r.

9 V 2018, 12:13:00

Informujemy, iż 11 maja 2018 roku (piątek) biuro firmy Konsultant IT będzie nieczynne w związku z wyjazdem szkoleniowym. Za utrudnienia ...

Kontakt

Konsultant IT Sp.z.o.o.
ul. Krzywa 21
60-118 Poznań
+48 (61) 662-42-22
biuro@konsultant-it.pl